Laoboks

Ostu-Müügiga seotud küsimused

Nii eraisik kui ka juriidiline isik saavad olla bokside omanikud.

Kõigepealt peaksid valima endale sobiva boksi meie kodulehelt. Boksi lõpphinna saad samuti arvutada meie kodulehel hinnakalkulaatori abil ning saata oma meilile vormistatud hinnapakkumise. Hinnapakkumist saad küsida ka meili või telefoni teel. Juhul kui pakkumine sobib ja oled valmis ostutehinguks, anna meile sellest teada. Saadame kinnituse saamisel eelmüügi broneerimislepingu, mille alusel tuleb tasuda 500 € broneerimistasu. Alates 25. juunist 2024 oleme valmis sõlmima notariaalse võlaõigusliku müügilepingu (VÕL). Alates detsembrist 2024, siis kui hoone on lõplikult valmis, sõlmime asjaõigusliku müügilepingu. Maksetingimused ja maksegraafikud lepime kokku iga ostjaga personaalselt. 

Parkimiskoha ostmine ei ole kohustuslik. Esialgselt on võimalik osta ainult ühe personaalse parkimiskoha boksi kohta. Lisakohtade huvist tuleb meile teada anda.

Müüja ja ostja kannavad kulud võrdselt ning riigilõiv jääb ostja kanda. Juhul kui ostja kasutab finantsasutuse teenust siis hüpoteegi seadmise kulud tasub samuti ostja.

Jah, boksid on võimalik osta ka pangalaenuga. Selleks tuleb võtta ühendust oma pangahalduriga ning edastada kõik vajalikud dokumendid. Vajadusel saad küsida laenupakkumist ka meie partneritelt.

Iga boks saab oma konkreetse numbri (nagu korter) ning seda saab registreerida ettevõtte juriidilise aadressina

Iga boksi omanikul on võimalus oma boks välja üürida. Pakume kõikidele boksiomanikele võimalust korraldada oma boksi või bokside üürimist läbi meie kodulehe boksid.ee platvormi. Selleks tekitame kodulehel igale füüsilisele boksile nii-öelda digitaalse teisiku ning omanik saab seda igal ajahetkel vajadusel aktiveerida ja pakkuda üüri- või müügiturul. Bokse saab välja üürida ka iseseisvalt.

Arendusega seotud küsimused

Bokside omandivormiks on korteriomand. Iga boks saab peale notariaalse ostu-müügilepingu vormistamist endale korteriomandina konkreetse omaniku, Kõikidest bokside omanikest saavad ärihoones loodud korteriühistu liikmed. Edaspidine ärihoone haldus ja juhtimine toimib samadel põhimõtetel kui tänastes toimivates korteriühistutes. 

Hoone saab valmis novembris 2024 aastal. Kogu infrastruktuur ja välimine hoov said valmis oktoobris 2023 aastal.

Suurimateks igakuisteks kuludeks on talvine lumekoristus, hooviala ja üldkasutatavate pindade korrashoidmine. Halduskulud sõltuvad teenusepakkujast.

Territooriumil on ettenähtud kaks parklat: üks sisehoovis 48 parkimiskohaga (sh 1 inva- parkimiskoht, 4 parkimiskohta järelkäruga sõiduautodele) ja teine välihoovis seitsme parkimiskohaga (sh 1 inva- parkimiskoht).  Sisehoovis olevad parkimiskohad on personaalsed ning neid saab endale soetada koos boksiga. Välihoovis olevad parkimiskohad on mõeldud külalistele või boksiomanikele lühiajaliseks parkimiseks. Parkimine oma boksi värava juures ei ole lubatud, lubatud on ainult lühiajaline peatumine peale või mahalaadimiseks. Mõlemas parklas on ettenähtud jalgratta/mootorratta parkimiskohad.

Tohib parkida ajutiselt kauba laadimise ajaks. Seega, kui Sul on plaanis pikaajalisemad parkimisvajadused, soovitame osta personaalse parkimiskoha.

Hoonel on A energiamärgis. Hoone on projekteeritud  metallkarkassil. Väli- ning siseseinad on tulekindlatest sandwich paneelidest. Põrand on betoonist. Põrand ning katus soojustatud.

Igale boksile kuulub oma õhk-õhksoojuspump, mille abil saab suviti soovi korral ka ruume jahutada. Seadme välisosad paigutatakse katusele ning siseosad bokside seinale. Seadmel Energiatõhususe kõrgeim klass. A +++ , WiFi-moodul kliimaseadmete juhtimiseks nutitelefoni / tahvelarvuti kaudu

Hoone peakaitse on 3x250A mis on bokside vahel jagatud. Elektri eest tasumine vastavalt tarbitavale kogusele.

Katusele on soovi korral võimalik paigaldada oma boksi katuse piires päikesepaneele, kusjuures valmidus paneelide paigaldamiseks on olemas.

Igasse boksi on arvestatud  vee- ja kanalisatsiooni ühendusega koos veemõõdikuga. Tasumine vastavalt tarbitavale vee kogusele.

Igale boksile kuulub oma õhk-õhksoojuspump, mille abil saab suviti soovi korral ka ruume jahutada. 

Bokside lae kõrgus on 6 m.

Igas boksis on omaette väljatõmmeventilaator. Väljatõmbe kompensatsiooniks välisseinas värskeõhuklapid.

Territooriumil on videovalve. Kinnistu on piiritletud piirdeaiaga.

Hoones on automaatne tulekahjusignalisatsioonisüsteem, evakuatsioonivalgustus, suitsueemaldus, piksekaitse, indikatsiooni-ja juhtimistabloo ning tulekustutid. Hoone sise- ning väliseinad on tulekindlast sandwich-paneelidest, mis tagavad võrreldes traditsioonilise lahendusega kõrgema tuleohutuse.

Igas boksis on ülemine aknariba olemas. Vajadusel on võimalik paigaldada lisaaknad.

Igas boksis on suured ülestõstetavad tööstusuksed koos käiguukse ning automaatikaga. Osadel boksidel on 3,2 x 3.0 m suurused väravad ja osadel 4,2 x 3.5 m suurused väravad. 

Küsi lisaks

  Ma nõustun, et minu edastatud andmeid kogutakse ja säilitatakse.

  Kas sooviksid tutvuda bokside valikuga?

  Vabad boksid

  boksid - ladu / äripind / Hobipaik

  Ladu / Äripind / Hobipaik

  Bokside asukoht:

  Boksid asuvad ainult 3 km kaugusel Tallinna piirist, kiiresti arenevas Loo alevikus. Ligidal asuvad Viimsi, Iru, Lagedi, Soodevahe, Muuga ning Maardu.

  Boksid OÜ

  Kasulikud Lingid:

  Partnerid:

  Kontaktvorm

   © boksid OÜ  Kõik õigused kaitstud. KASUTUS- JA PRIVAATSUSTINGIMUSED